Zacznie się w środę w Biedronce. Produkty za 1 złoty albo 1+1 gratis!

To będzie prawdziwa środa szaleństw w Biedronce! Już 3 kwietnia, znany polski dyskont zaprasza na wyjątkową promocję. Biedronka słynie z niespodzianek dla swoich klientów, a tym razem nie zawodzi – wybrane produkty będzie można upolować za symboliczną złotówkę albo skorzystać z atrakcyjnej oferty 1+1 gratis!

Fot. Biedronka.pl

W ramach promocji „wszystkie za 1 złoty” Biedronka proponuje ketchup marki Kotlin. To cenione przez konsumentów produkty, które teraz będą dostępne w wyjątkowej cenie. Znajdziemy tu różne warianty smakowe, od klasycznego, przez pikantny, aż po wersję bez dodatku cukru – wszystkie za 1 zł przy zakupie drugiego produktu za regularną cenę.

Ale to nie wszystko! Biedronka ma także coś dla dbających o świeżość – wszystkie dezodoranty Garnier, zarówno dla pań, jak i panów, będą dostępne w promocji 1+1 gratis. To doskonała okazja, by zapełnić swoje zapasy kosmetyków, nie wydając przy tym majątku.

Promocje obowiązują w dniu 3 kwietnia i, jak zaznacza Biedronka, są limitowane. Każdy klient może skorzystać z oferty limitowanej do czterech opakowań produktu promocyjnego. Akcja „1 złoty” dotyczy drugiego, tańszego produktu przy zakupie dwóch, natomiast w akcji „1+1 gratis” drugi produkt, równoważny wartości pierwszego, otrzymamy bez opłat.

Kto z nas nie lubi oszczędzać? Biedronka zna tę słabość polskich konsumentów i regularnie przygotowuje promocje, które przyciągają tłumy. Warto więc szykować się na środową wizytę w sklepie, bo z pewnością będzie to dzień wielkich okazji. Nie zapomnijcie o swoich kartach Moja Biedronka, bo tylko z nimi będzie można skorzystać z tych fantastycznych promocji. Do zobaczenia w Biedronce!

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]