Zadał jej cios w głowę, a potem przypalił ją papierosem

Zarzut uszkodzenia ciała usłyszał w wolskiej komendzie 63-letni mężczyzna, który został zatrzymany przez wolskich policjantów. Z informacji wynika, że podczas spotkania towarzyskiego pokrzywdzonej z 63-latkiem, w pewnym momencie mężczyzna uderzył kobietę w głowę, a następnie przypalił ją papierosem. Teraz może mu za to grozić kara do 2 lat więzienia.

Fot. Pixabay

Policjanci z Woli zostali powiadomieni o zdarzeniu w związku z uszkodzeniem ciała. Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas spotkania towarzyskiego zakrapianego alkoholem doszło do sprzeczki pomiędzy mężczyzną a kobietą. W pewnym momencie 63-latek zadał cios w głowę pokrzywdzonej, a po chwili przypalił ją papierosem.

Sprawa trafiła do wydziału do walki z  przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Biegły ocenił obrażenia, jakie poniosła kobieta, dochodzeniowcy gromadzili materiał dowodowy.

63-latek został zatrzymany. Podejrzany usłyszał zarzut uszkodzenia ciała poniżej dni 7. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.