Zadał kilka ciosów nożem byłej partnerce. Posiadał broń palną

Trzy miesiące aresztu zastosował sąd wobec mężczyzny, podejrzanego o usiłowanie zabójstwa byłej partnerki. 58-latek zatrzymany przez kryminalnych z Bielan zadał pokrzywdzonej kilka ciosów nożem, ponadto posiadał broń palną bez wymaganego zezwolenia. Zatrzymanemu w warunkach recydywy grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Fot. policja

Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu w jednym z mieszkań na osiedlu Wrzeciono. Jak ustalono w trakcie czynności, 58-latek podczas spotkania towarzyskiego zadał swojej byłej partnerce kilka ciosów nożem. Pokrzywdzona z ranami kłutymi trafiła do szpitala.

O zdarzeniu powiadomiono prokuratora. Do pracy przystąpili policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia oraz przesłuchali świadków. Podczas prowadzonych oględzin funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli rewolwer.

Kryminalni z Bielan zatrzymali 58-latka, znaleźli także nóż, którym zranił kobietę.

Mężczyzna karany w przeszłości za przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu, w prokuraturze usłyszał zarzuty za usiłowanie zabójstwa i posiadanie broni palnej bez zezwolenia. Decyzją sądu zatrzymany został aresztowany na okres trzech miesięcy. Teraz w warunkach recydywy grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c