Zadał kilka ciosów nożem. Zarzuty za usiłowanie zabójstwa

Policjanci z komisariatu w Sulejówku na terenie Wesołej zatrzymali podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Jak wynika z ustaleń, podczas zakrapianej alkoholem wspólnej gry w karty doszło do nieporozumienia między dwoma obywatelami Ukrainy. Jeden z nich chciał rozwiązać konflikt przy użyciu noża i zadał kilka ciosów znajomemu.

Fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z komisariatu w Sulejówku otrzymali zgłoszenie o ugodzeniu nożem.

Jak się okazało wskazany adres był błędny. Funkcjonariusze podjęli więc poszukiwania miejsca, gdzie doszło do zdarzenia. Tym sposobem dotarli na teren Wesołej i tam na jednej z posesji odnaleźli zarówno mężczyznę, który by zraniony, jak i podejrzanego o ugodzenia nożem. 44-latek został zatrzymany.

W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że najprawdopodobniej podczas wspólnej gry w karty i wspólnego spożywania alkoholu pomiędzy dwoma mężczyznami doszło do nieporozumienia. 44-latek zareagował agresywnie i przy użyciu noża chciał problem rozwiązać. Zadał ciosy znajomemu.

Dalsze czynności należały już do funkcjonariuszy z komisariatu w Wesołej. Śledczy przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, przesłuchali świadków, zabezpieczyli ślady. Zatrzymany wraz ze sprawą trafili do prokuratury. Tam przedstawiono 44-latkowi zarzut usiłowania zabójstwa. W sądzie zastosowano tymczasowy areszt wobec podejrzanego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.