Zaginął 8 latek!!! Prosimy o pomoc w odnalezieniu chłopca!

AKTUALIZACJA: Dziecko jest już bezpieczne. Więcej szczegółów znajduje się tutaj.

Policjanci z Piaseczna poszukują 8- letniego Fryderyka P. W dniu 21 lutego tego roku około godziny 23.00 został on zabrany z domu rodzinnego przez swoją matkę. Do chwili obecnej kobieta nie skontaktowała się i nie poinformowała ojca, gdzie przebywa z dzieckiem.

Fot. KSP

Fot. KSP

Policjanci z Piaseczna zajmujący się poszukiwaniem osób nieletnich zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu 8- letniego Fryderyka P.

Z zebranych przez policjantów informacji wynika, że w dniu 21 lutego 2016 roku około godziny 23.00 chłopiec wraz z matką wyszedł z domu. Do chwili obecnej kobieta nie nawiązała kontaktu z ojcem dziecka i nie poinformowała, gdzie przebywa 8- letni Fryderyk P.

Dziecko ma około 135 cm wzrostu, jego waga to 35 kg. Jest on szczupłej budowy ciała, ma twarz owalną, włosy długie do ramion koloru blond.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu i wstanie są pomóc w prowadzonych poszukiwaniach, proszone są o bezpośredni kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie pod numerem telefonu 22 756 70 18 lub pod numerem alarmowym 112 na terenie całego kraju.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]