Zaginął Ci zwierzak? Nie uwierzysz, co proponują by go odnaleźć

Ponieważ nasza praca łączy się z internetem myśleliśmy, że widzieliśmy już wszystko i żadne „krańce internetuf” nie są nam obce. Jednak życie zaskakuje i po raz kolejny zobaczyliśmy coś, bo czym mózg ma ochotę wyjść i nie wrócić. O co chodzi? Zobaczcie sami:

Fot. Gumtree.pl

Witam,

Jestem ezoteryczka z 10 letnim doswiadczeniem, zajmuje sie takze lokalizacja zaginionych bądź skradzionych zwierząt, z dokladnoscia do 500-800m2
Za pomocą wahadła radiestezyjnego (inaczej zwanego pendulum) i kart można zawezić pole poszukiwań do minimum, co pozwoli na odnalezienie ulubieńca.

Potrzebuję imienia , zdjęcia( które służy jako fantom energetyczny i jest niezbędne do przeporwadzenia lokalizacji), adresu pod którym zamieszkiwało zwierzę, ewentulanie adresu spod którego zaginęło, jeśli jest inny niż miejsce przebywania.

Mozliwośc płatności paypal lub wpłąta na polskie konto bankowe.

Koszt ekspertyzy: 200zł”- tekst oryginalny.

Zapytaliśmy o zdanie na ten temat Fundację Futrzaki, która codziennie na własny koszt bezpłatnie ratuje zwierzaki i pomaga wymagającym pilnej interwencji.

„Pilnujcie swoich zwierząt, a jesli uciekną , szukajcie sami – proście znajomych, grupy Fb zwierzęce, strony,sprawdzajcie lokalne schronisko, skontaktujcie się ze Strażą Miejską i wywieszajcie dużo papierowych ogłoszeń – każdy sygnał trzeba sprawdzać, ale nie wierzyć w bajki o wróżce. Chipujcie zwierzaki wtedy jest nadzieja ze jak ktoś znajdzie zaprowadzi do weterynarza i ważne – chip musi być poprawnie wprowadzony do bazy , inaczej nie spełni swojej funkcji. Wrózki z wahadełkiem są bajką jeśli sami nic w terenie nie zrobimy. Ogłoszenia na darmowych stronach i powiadomienie weterynarzy również bardzo pomaga, jak równiież kontakt z fundacją z okolicy ” – mówi nam Pani Katarzyna z Fundacji Futrzaki.
Fundacja bezpłatnie i bezinteresownie ratuje zwierzęta wymagające pilnej interwencji. Chcesz pomóc? Kliknij na poniższy link:
Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.