Zaginęła Lidia Budzyńska

Policjanci z Pragi Południe poszukują zaginionej 65-letniej Lidii Budzyńskiej. Ostatni kontakt z kobietą (telefoniczny) miał miejsce w dniu 4 lipca. Do chwili obecnej nie powróciła ona do miejsca zamieszkania, ani też nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu kobiety prezentowanej na zdjęciu o natychmiastowy kontakt z policjantami wydziału kryminalnego KRP Warszawa VII lub z najbliższą jednostką Policji.

Fot. KSP

Fot. KSP

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII prowadzą poszukiwania 65-letniej Lidii Budzyńskiej. Kobieta ma ok. 169 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, waga ok. 60 kg, włosy ciemny blond do szyi, kręcone na wałkach, oczy niebieskie, twarz okrągła, nos średni, prosty, uszy duże odstające, uzębienie pełne.

Ostatni kontakt telefoniczny z Lidia Budzyńską miał miejsce 4 lipca 2015 roku. Kobieta wychodząc z domu nie zabrała dokumentów, pieniędzy, ani żadnych rzeczy osobistych. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani też nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich.

Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu kobiety prezentowanej na zdjęciu.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu kobiety proszone są o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego komendy przy ulicy Grenadierów tel. (22) 603-69-24, (22) 603-82-39, (22) 603-84-61, w godzinach 8.00-16.00 lub całodobowo, (22) 603-76-55, bądź z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: [email protected]

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.