Zaginiony 83-latek odnaleziony. Znajdował się na poboczu trasy S8

O północy policjanci odnaleźli zaginionego 83 – latka. Mężczyzna znajdował się na poboczu trasy szybkiego ruchu S8. Został on zabrany na komisariat policji Warszawa – Włochy, skąd trafił w ręce najbliższej rodziny. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Piaseczyńska policja przez niemal cztery dni prowadziła poszukiwania za  zaginionym 83-letnim mężczyzną. Działania prowadzone były pod nadzorem naczelnika wydziału kryminalnego. Oprócz policjantów w poszukiwaniach udział brali również funkcjonariusze straży pożarnej, zarówno państwowej, jak i ochotniczej. Tereny leśne przeszukiwali także policjanci z Oddziałów Prewencji Komendy Stołecznej Policji.

Dokładnie o północy, policjanci otrzymali informację o starszym mężczyźnie, który w Warszawie idzie trasą szybkiego ruchu S8. Najbliżej tego miejsca byli funkcjonariusze z komisariatu policji Warszawa – Włochy. Po sprawdzeniu okazało się, że jest to właśnie zaginiony 83-latek. Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie o szczęśliwym finale poszukiwań poinformował jego najbliższą rodzinę, która nie kryła wzruszenia.

Funkcjonariuszom wszystkich służb, oraz wielu osobom zaangażowanym w prowadzonych przez nas poszukiwaniach serdecznie dziękujemy – podsumowuje policja.

Autor: nadkom. Jarosław Sawicki/mg


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c