Zagrywki i Hangar 646 powracają!

Od soboty 6-go startują hangary na Mokotowie i Targówku, a od wtorku 9-go startują Zagrywki  – mówi Igor Konefał, współtwórca Hangarów 646 i Zagrywek. Te dwa wyjątkowe miejsca wracają na rozrywkową mapę stolicy.

Fot. Materiały prasowe

Przez ostatnie lata podróżowaliśmy w poszukiwaniu popularnych barowych atrakcji, które chcielibyśmy przywieźć do Polski. Tak powstał pomysł na Zagrywki, czyli nasze nowe miejsce. Z Japonii przywieźliśmy pomysł na zautomatyzowane pokoje karaoke z tabletami do wyboru piosenek i zamawiania napojów, ze Stanów pomysł na stoły do beer ponga i skeeballe, z Anglii na shufflebardy, a podczas wszystkich podróży zbieraliśmy pomysły na crazy golfa, czyli szaloną odmianę minigolfa, która będzie największą atrakcją lokalu!

To i tak tylko część aktywności bo znajdzie się ich tu aż 9 rodzajów  – dodaje Igor

Samo miejsce to aż 1500m2 przestrzeni, w budynku przy Nowym Świecie 4a, miedzy placem Trzech Krzyży, a rondem de Gaulle’a. Wnętrza zaprojektowało uznane warszawskie studio MFRMGR, a jego główną ozdobą będą przestrzenne, kolorowe konstrukcje z siatki, przebijające się przez trzy piętra lokalu i doskonale widoczne z ulicy przez jego szklaną elewację.

Nie można zapomnieć też o barach, których w Zagrywkach będziemy mieli aż dwa. Wieczorami będą serwować drinki, a w ciągu dnia wyciskane soki, bo miejsce będzie działać w dwóch odsłonach: dziennej – dostępnej dla wszystkich i wieczornej – tylko dla osób pełnoletnich – mówi Marcin, brat Igora.

Razem z Zagrywkami otwiera się również Hangar 646, czyli pierwszy w Polsce, ogromny park trampolin. Organizatorzy zapewniają, że jest bezpiecznie. Pracownicy noszą maseczki, a ich stan zdrowia jest na bieżąco jest monitorowany. Klienci natomiast mają do swojej dyspozycji środki dezynfekujące.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c