Zagubiony plecak z dokumentami odnaleziony. Hinduska dziękuje wszystkim za pomoc! [WIDEO]

Gdy wybraliśmy się wczoraj na spacer podeszła do nas zapłakana dziewczyna. Wracając do swojego domu w Polsce z podróży we Francji zgubiła plecak ze wszystkimi dokumentami. Była tak zapłakana i roztrzęsiona, że postanowiliśmy odłożyć swoje plany i pomóc dziewczynie odzyskać stracone dokumenty. https://warszawawpigulce.pl/uwaga-studentka-z-indii-zgubila-plecak-z-dokumentami-pomozcie/.Najpierw skierowaliśmy nasze kroki na komendę przy Grenadierów,  gdzie miły i cierpliwy funkcjonariusz starał się pomóc dziewczynie i natychmiast wydał dokument potwierdzający utratę paszportu.

Z dokumentem udaliśmy się do ambasady Indii w Warszawie, na ulicę Myśliwiecką 2. Tam przyjęto nas niezwykle ciepło. Przekazaliśmy urzędnikom co się  wydarzyło i zostawiliśmy dziewczynę w ich rękach.

Dziś po południu okazało się, że jeden z kierowców autobusu z zajezdni przy ulicy Klementowickiej 2 odnalazł plecak skąd dziewczyna odebrała go w stanie nienaruszonym z całą zawartością.

Dziewczyna jest niezwykle wzruszona tym, ile osób udostępniło wczorajszy post. Warszawiacy są super!

Pan Dilip Jain – attache ambasady Indii w Polsce podziękował za pomoc swojej obywatelce i wyraził radość, że dzięki warszawiakom, czytelnikom portali Warszawa w Pigułce, tosiedzieje.pl oraz użytkownikom portalu wykop.pl dokumenty udało się tak szybko odnaleźć.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.