Zajęcia w przedszkolu zawieszone! Powodem koronawirus!

W Przedszkolu numer 414 w Warszawie zostały zawieszone zajęcia stacjonarne do końca tygodnia. Wszystko z powodu potwierdzenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 u pracownika placówki. Przedszkole opublikowało specjalny komunikat. 

Fot. Shutterstock

W Plastusiowym Przedszkolu numer 414 z Oddziałami Integracyjnymi przy Hemara i Mochtyńskiej zawieszono zajęcia stacjonarne do końca tygodnia. W przypadku oddziału przy ulicy Hemara dzieci nie wrócą do placówki do 24 stycznia, a w przypadku oddziału przy ulicy Mochtyńskiej do 25 stycznia.

Jak przekazała placówka w oficjalnym komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej, powodem jest potwierdzony pozytywny wynik testu u jednego z pracowników przedszkola. Zajęcia dydaktyczno- wychowawcze będą prowadzone z wykorzystaniem metod kształcenia zdalnego.

Plastusiowe Przedszkole prosi również rodziców o baczne obserwowanie swoich dzieci, a w przypadku pojawienia się niepokojących objawów, zgłoszenie się natychmiast do lekarza, informując, że w przedszkolu, do którego uczęszcza była osoba zakażona. Dodano też, że część osób może zostać objętych obowiązkową kwarantanną. W tej sprawie ma się z nimi kontaktować bezpośrednio sanepid.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c