Zakatował psa, jest nagroda za znalezienie sprawcy [UWAGA! DRASTYCZNE ZDJĘCIA!]

Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych działająca w Nowym Dworze Mazowieckim oraz stolicy poinformowała o znalezieniu psa w fatalnym stanie. Obrażenia wskazują na ciągnięcie czworonoga za samochodem. Pomimo interwencji weterynaryjnej zwierzę zdechło.

Poniżej umieszczamy komunikat Fundacji Braci Mniejszych:

„15.08.2015 z Serocka trafił do nas pies w strasznym stanie, dokładnie TRASA 622 MIĘDZY MARYNINEM A STANISŁAWOWEM. Mamy podejrzenie, że psiak ciągnięty był na lince za samochodem. Wokół szyi głęboka, ropiejąca rana, głębokie rany dłoni i prawej stopy, penetrujące do kości. Duży obrzęk stawu nadgarstkowego lkp, złamanie trzeciego kręgu szyjnego. Ze względu na złe rokowanie zdecydowano o eutanazji.

Kim trzeba być, żeby tak potraktować psa? Chyba nie człowiekiem…
Może ktoś był świadkiem tego czynu, może ktoś coś widział? A może psiak mieszkał w waszym sąsiedztwie i wiecie kim jest jego właściciel. Wiemy, że psiakowi już nie pomożemy ale może uda się znaleźć tego drania, który tak go potraktował!.

UWAGA!!! ZNALAZŁ SIĘ SPONSOR, KTÓRY DAJE 2.000 ZŁ (DWA TYSIĄCE ZŁ) ZA WSKAZANIE SPRAWCY.
Kolejny sponsor: 1.000 zł.
Gdyby ktoś coś widział, wiedział: telefon 795 845 242
maila: [email protected]

Fot. Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.