Zakrwawiony mężczyzna w wannie. Na miejscu pogotowie i policja

Funkcjonariusze codziennie podejmują ważne i odpowiedzialne decyzje. Każdego dnia w służbie udowadniają, że policyjna rota ślubowania nie jest pustym frazesem, a słowa „strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia” to dla nich codzienność.

Karetka pogotowia – Warszawa w Pigułce

Tym razem natychmiastowa reakcja dzielnicowych z Targówka zapobiegła nieszczęściu jakie mogło się wydarzyć. Mężczyzna planował bowiem popełnić samobójstwo. Poszkodowany, któremu z pomocą przyszli policjanci został przetransportowany do szpitala, gdzie trafił pod opiekę lekarzy.

Służba wymaga od funkcjonariuszy wielu umiejętności, w tym radzenia sobie w stresowych sytuacjach oraz podejmowania natychmiastowych decyzji. Policjanci stoją na straży bezpieczeństwa mieszkańców i udzielają pomocy obywatelom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych.

 

Tak zdarzyło się i tym razem. Dzielnicowi z Targówka otrzymali informację o mężczyźnie, który podczas odwiedzin u dziadka zamknął się w toalecie i powiedział, że nie chce już żyć. Zaniepokojony straszy mężczyzna nie mógł otworzyć drzwi, dlatego postanowił wezwać policję. Policjanci natychmiast udali się do miejsca zamieszkania 90-latka i dostali się do łazienki. Tam zastali zakrwawionego mężczyznę leżącego w wannie. Policjanci od razu udzielili mu pierwszej pomocy i monitorowali jego stan do czasu przyjazdu karetki, która przewiozła go do szpitala. Tam trafił pod opiekę specjalistów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c