Załamanie pogody! Wiatr, deszcz i gołoledź!

Od jutra prognozowane jest załamanie pogody. Opady śniegu zmienią się w opady deszczu, będzie bardzo silny wiatr. Ze względu na niską temperaturę, miejscami może pojawić się nawet gołoledź.

Fot. Shutterstock

We wtorek pogoda w całym kraju będzie bardzo niespokojna. Dziś prognozy wskazują zauważalny wzrost zachmurzenia, także na słońce raczej nie mamy co liczyć. Do tego pojawią się silne opady deszczu i deszczu ze śniegiem.

Do tego uczucie chłodu na Mazowszu zwiększy silny, porywisty wiatr. Termometry wskażą zaledwie kilka stopni Celsjusza, a w nocy mogą być nawet przymrozki. Lokalnie może pojawić się gołoledź i oblodzenia. Dlatego mogą pojawić się utrudnienia na drogach, kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność.

Rozpogodzenia możemy spodziewać się dopiero jutro. Jutro też na Mazowszu będzie cieplej. W Warszawie w najcieplejszym momencie dnia prognozowane jest 6-7 stopni. Wrócą także opady śniegu, który będzie nam towarzyszyć przez przeważającą część dnia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c