Zalane stacje metra, nieprzejezdne drogi i podtopienia. Komunikacyjny armageddon po ulewach

Po ulewach jakie przetoczyły się w nocy w stolicy zapanował chaos. Nie działały zalane stacje metra, nieprzejezdne były ulice, utrudnienia panowały też na mostach, a Potok Służewiecki zmienił się w rwącą rzekę.

„Nieprzejezdna dolinka służewiecka. zamknięty ruch w kierunku siekierek. zamknięty wjazd od Puławskiej w stronę Okęcia. pozalewane klatki schodowe, garaże i szyby windowe. prognozy się sprawdziły” – pisze do nas Paula Lylly. Łukasz Rytel z kolei mówi o lokalnych podtopieniach spowodowanych wylaniem Potoku Służewieckiego.

Zalane były stacje metra. Nie działały Imielin, Stokłosy i Ursynów. Obecnie nadal zamknięta jest stacja Stokłosy. Część ulic jest nieprzejezdnych, najwięcej na Ursynowie, na Tanecznej i Hawajskiej. Utrudnienia panują też na Puławskiej. Utrudnienia są także na mostach. Ruch na Łazienkowskim praktycznie stoi nie tylko z powodu szczytu, ale także zalanych ulic i zjazdów.

Także i tramwaje oraz autobusy mają problemy z ulewami: „W związku z trudnymi warunkami pogodowymi i usuwaniem ich skutków na trasach linii autobusowych, tramwajowych i kolejowych występują utrudnienia w ruchu” – przekazuje ZTM


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c