Zamknięte kluby i dyskoteki, limity w hotelach i restauracjach. Rząd przedstawia nowe obostrzenia!

Trwa konferencja przedstawiająca nowe obostrzenia w walce z koronawirusem w Polsce. O szczegółach restrykcji mówił Adam Niedzielski oraz Waldemar Kraska. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Jak przekazał minister zdrowia Adam Niedzielski, od 15 grudnia wprowadzone zostaną dodatkowe obostrzenia obowiązujące w Polsce. Wszystko ze względu na wysoką liczbę zakażeń i zgonów z powodu koronawirusa. Również niepokojącym elementem jest nowa odmiana COVID-19.

O szczegółach mówił wiceminister zdrowia. I tak, do początku stycznia wprowadzone zostaną rozwiązania ograniczające aktywność i możliwość prowadzenia klubów, dyskotek. Wyjątkiem będzie 31 grudnia i 1 stycznia, gdzie w lokalach zamkniętych będzie mogło przebywać do 100 klientów, z wyłączniem osób zaszczepionych.

Również od 15 grudnia w kinach, teatrach, obiektach sportowych, sakralnych będzie obowiązywać limit do 30 procent. Zwiększenie limitów może być tylko dla osób zaszczepionych, zweryfikowanych. W kinach  dodatkowo wprowadzony będzie zakaz konsumpcji. Limity obowiązywać będą także w w lokalach, restauracjach, barach i hotelach.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c