Zaparkowali „na cudzym” miejscu. Rano czekała ich przykra niespodzianka

„#żalpost #święta #zyczliwosc Drodzy sąsiedzi gocławianie ! Jestem mieszkanką bloku przy ul.Bohaterewicza 1, wczoraj wracając z Wigilii rodzinnej wraz z mężem i 2 miesięczną córką pod blokiem widzimy u nas zatrzęsienie samochodów.” – opowiada Pani Marta. 

Fot. Facebook

„Myślę sobie z uśmiechem, ludzie się goszczą, wiadomo Święta. Jeździmy więc i szukamy wolnego miejsca jako że nie mieliśmy akurat pilota do parkingu. Na rogu Bukowskiego 2 i Bohaterewicza zwolnilo się miejsce pośród sznuru zaparkowanych samochodów. Zaparkowalismy auto zatem nie pod naszą klatką. Dziś rano z niemowlakiem schodzimy do auta, z zamiarem świętowania u babci na Bielanach…A tu przykra niespodzianka-albo głupi żart albo życzliwość Świąteczna sąsiadów- spuszczone powietrze z opon 😞
Ludzie naprawdę czy chociaż w Święta można być odrobinę życzliwym ? Albo chociaż NIE BYĆ NIEŻYCZLIWYM.” – opisuje Pani Marta.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.