Zapasy na pandemię? Ukradł 140 kilogramów kawy!

Mężczyzna, który dokonał włamania do samochodu na terenie Legionowa, dzięki pracy operacyjnej policjantów został zatrzymany. Kryminalni odzyskali również 140 kilogramów ziaren kawy, które padły łupem 59-latka. Mężczyzna już usłyszał zarzut i teraz zajmie się nim sąd.

Fot. Policja

Na początku września policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do pojazdu. Sprawca po wybiciu szyby dostał się do wnętrza pojazdu, skąd zabrał próbki perfum oraz dwa 70-kilogramowe worki, w których znajdowały się ziarna kawy. Pokrzywdzony straty oszacował na ponad 4 tys. złotych.

Sprawą zajęli się legionowscy kryminalni. Na podstawie zabezpieczonych śladów, jak również dobrego rozpoznania policjantów, szybko ustalono tożsamość mężczyzny. W połowie września stróże prawa zatrzymali 59-latka. W trakcie przeszukania w miejscu zamieszkania mężczyzny funkcjonariusze odnaleźli również skradzioną kawę.

Policjanci zabezpieczyli odzyskane mienia, a mieszkaniec powiatu legionowskiego noc spędził w policyjnym areszcie. Zabrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 59-latkowi zarzutu kradzieży z włamaniem. Teraz mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem. Przestępstwo, jakiego się dopuścił, zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c