Zapłakana siedziała 4 godziny na ławce, nikt nie podszedł. Zostawiła dramatyczną wiadomość

Nasza Czytelniczka znalazła na ławce w parku, pod butelką, dramatyczną wiadomość. Osoba, która ją napisała potrzebuje pomocy i apeluje, by rozejrzeć się wokół.

Fot. Czytelniczka

Treść wiadomości jest dramatyczna i mamy nadzieję, że osoba, która ją napisała czuje się dobrze i jest już lepiej.

„Witaj przechodniu! Na wstępie, chciałam przeprosić, że nie wyrzuciłam tej butelki. Chcę jednak, żebyś wiedział, że mam ci coś ważnego do powiedzenia. Od trzech lat mam depresję. Moje życie z zewnątrz wygląda na przeszczęśliwe. Staram się zawsze dawać siłę ludziom dookoła. Jednak mi samej jej brakuje. Dziś jest dzień, kiedy to ja potrzebuję pomocy. Siedziałam na tej ławce 4 h zapłakana. Nikt nie zapytał, czy nie potrzebuje pomocy. A potrzebuję. Bardzo. Proszę, nie bądź obojętny. Rozejrzyj się. Życzę Ci wszystkiego dobrego kimkolwiek jesteś”.

Pamiętajcie, że jeżeli jesteście załamani, przygnębieni i czujecie się źle zawsze możecie uzyskać pomoc dzwoniąc pod bezpłatny numer 800 70 2222. Linia Wsparcia 800 70 2222 jest linią całodobową i bezpłatną dla osób dzwoniących. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.