Zaplanowałeś wylot do Chin, ale boisz się wirusa? Jest decycja LOT

Rośnie liczba osób, które, mimo, że wykupiły bilet do Chin, nie chcą lecieć ze względu na koronawirusa. LOT umożliwia im zwrócenie biletu bez żadnych opłat.

Fot. BriYYZ from Toronto, Canada, CC BY-SA 2.0.

W większości linii lotniczych zwrot biletu, jeżeli w ogóle jest możliwy, najczęściej wiąże się z procedurami, indywidualną decyzją i poniesieniem części kosztów. LOT podjął jednak decyzję, że pasażerowie mogą ubiegać się o zwrot kosztów.

„Podróżni LOT-u mogą zmienić termin rejsu do Chin w miarę dostępnych miejsc, czy też ubiegać się o zwrot kosztów biletu. Ze wskazanej możliwości mogą skorzystać pasażerowie planujący podróż do obu lotnisk w Pekinie w terminie 22 stycznia do 29 lutego 2020 r. na biletach polskiego przewoźnika (z numerem biletu zaczynającym się od 080), które zostały zakupione przed 27 stycznia 2020 roku” – poinformował PAP p.o. rzecznika spółki Michał Czernicki.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c