Zaskakujące ustalenia z makabrycznego wypadku. Ustalono kierowcę

W nocy we wsi Małe Boże (pow. białobrzeski) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki opel i audi. 5 osób, w tym dwoje dzieci trafiło do szpitala. Okazało się, że kierowca nie oddalił się z miejsca zdarzenia, jak początkowo sądzono, a cały czas był obecny.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca audi na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i wpadła w poślizg, w wyniku czego uderzyła w nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd marki opel zafira, którym jechało pięć osób.

Po zderzeniu opel wywrócił się na bok, a audi rozpadło się na dwie części. Z opla do szpitala przewieziono 40-letniego mężczyznę oraz czwórkę pasażerów w wieku 11, 14, 40 i 77 lat.

19-letniej kierującej audi nic się nie stało. Początkowo nie przyznawała się do prowadzenia autem, jednak w toku dalszych czynności policjanci ustalili, że to ona kierowała autem. Kobieta została przesłuchana. Jak się okazuje prawo jazdy miała od lutego. Kierujący byli trzeźwi.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]