Zatrzymani za prowadzenie domu publicznego

Wolscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu zatrzymali mężczyzn podejrzanych o ułatwianie i czerpanie korzyści z nierządu. Adam K. i Norbert S. już usłyszeli w tej sprawie zarzuty. Decyzją prokuratora mężczyźni zostali objęci dozorem policyjnym. Za te przestępstwa kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay / Policja

Fot. Pixabay / Policja

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu pracowali nad sprawą związaną z czerpaniem korzyści finansowej z uprawiania nierządu.  Z ustaleń wynika, że sprawcy pobierali pieniądze od kobiet za uprawianie nierządu, a także udostępniali do tego lokal.

Sumienna praca policjantów zaowocowała ustaleniem i zatrzymaniem osób odpowiedzialnych za te przestępstwa. Funkcjonariusze zatrzymali 34-letniego Adama K. i 31-letniego Norbert S. Mężczyźni trafili do policyjnej celi.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na udowodnienie obu mężczyznom czerpania korzyści z nierządu oraz ułatwiania uprawiania prostytucji. Podejrzani już usłyszeli zarzuty za sutenerstwo i stręczycielstwo. Decyzją prokuratora mężczyźni zostali objęci dozorem policyjnym. Teraz może grozić im kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c