Zatrzymano jednego z podpalaczy samochodów

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna zatrzymali 25-letniego mężczyznę ps. „Czarny”, podejrzewanego o podpalenie samochodu. Sprawa ma charakter rozwojowy policjanci nie wykluczają, że do przestępstwa mogła przyczynić się była znajoma poszkodowanego. W związku tym oraz innymi przestępstwami wobec 25-latka został złożony wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztu.

Fot. KSP

Fot. KSP

Wszystko zaczęło się 13 marca, kiedy to nieznany sprawca podpalił skodę najprawdopodobniej przy użyciu szmaty nasączonej łatwopalną substancją. Samochód był zaparkowany na jednym z piaseczyńskich osiedli.

Policjanci z wydziału kryminalnego zajmujący się tą sprawą w wyniku podjętych działań operacyjnych zatrzymali 25-latka ps „Czarny”.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego z Piaseczna nie wykluczają, że z przestępstwem tym może mieć związek jeszcze jedna osoba, była znajoma poszkodowanego 30-latka.

Wobec „Czarnego” podejrzewanego o podpalenie samochodu oraz inne przestępstwa, został złożony wniosek do prokuratury o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań w tej sprawie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c