Zatrzymano mężczyzn sprzedających podrabiane maseczki! Pomogła ekipa detektywa Rutkowskiego!

Wczoraj zatrzymano trzech mężczyzn, którzy podjęli się sprzedaży 100 tysięcy podrabianych maseczek certyfikowanego polskiego producenta. W akcji pomagała ekipa detektywa Krzysztof Rutkowskiego. 

Fot. Wojciech Wojtkielewicz/Polska Press/East News

Wczoraj do magazynów na terenie Ursynowie podjechał samochód z mężczyznami zamieszanymi w przestępstwo, chwilę później dojechała do nich ciężarówka wypełniona kartonami. W środku były podrobione maseczki certyfikowanego polskiego producenta, które miały trafić na sprzedaż.

Wtedy do akcji wkroczyła policja i zespół detektywistyczny Krzysztofa Rutkowskiego. Wynajął go właściciel fabryki, która produkowała legalne maseczki chroniące przed koronawirusem. Służby przyłapały oszustów na gorącym uczynku. Jak tłumaczył podczas konferencji Krzysztof Rutkowski, wcześniej jego grupa wskazała policji kilka punktów, gdzie są produkowane maski i gdzie może dojść do transakcji.

W magazynie okazało się być łącznie ponad 100 tysięcy maseczek, podczas zatrzymania złodzieje oferowali sprzedaż 17 tysięcy sztuk. Detektyw zaapelował również, że jest nagroda dla osób, które wskażą gdzie jeszcze mogą być produkowane lub gdzie są przetrzymywane pozostałe maseczki.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c