Zatrzymany z mefedronem okazał się poszukiwany listem gończym

Policjanci z Targówka w ramach prowadzonych działań zatrzymali kolejną osobę związaną z przestępczością narkotykową. Podczas legitymowania ujawnili u 36-latka środki odurzające. Kolejne porcje narkotyku znaleźli w mieszkaniu. W trakcie czynności okazało się, że Rafał M. jest poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Warszawie w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Fot. KMP Zielona Góra

Fot. KMP Zielona Góra

Policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową uzyskali informację, że Rafał M. może posiadać narkotyki przeznaczone do sprzedaży. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić uzyskaną informację. W wyniku podjętych działań skontrolowali mężczyznę. Podczas sprawdzenia operacyjni znaleźli u 36-latka substancję przypominającą narkotyk. Rafał M. już podczas interwencji przyznał się, że biały proszek, który posiada, to mefedron.

Policjanci wraz z 36-latkiem udali się pod adres, gdzie z ustaleń operacyjnych wynikało, że mogą być przechowywane środki odurzające. W wyniku kontroli ujawnili w mieszkaniu kolejne zawiniątko z zawartością białego proszku. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 6 gramów tej substancji. Mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie.

Podczas sprawdzenia w policyjnym systemie okazało się, że jest on poszukiwany. Sąd Rejonowy w Warszawie wydał za nim list gończy celem odbycia kary pozbawienia wolności.

36-latek usłyszał zarzut posiadania środka odurzającego za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Następnie Rafał M. został doprowadzony do zakładu karnego.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.