Zatrzymany za palenie. Nieudolna akcja straży miejskiej. Internauci rozsyłają sobie film [FILM]

Internauci rozsyłają sobie film w którym straż miejska próbuje obezwładnić agresywnego ucznia, który palił papierosa. Na filmie widać, jak dwóch strażników nieudolnie siłuje się z licealistą. Kiedy wreszcie udaje się im go powalić jeden z nich zaplątuje się w kamizelkę. Drugi szuka kluczyka do kajdanek, ponieważ funkcjonariusz związał się z zatrzymywanym na dobre.

O zdarzenie zapytaliśmy Monikę Niżniak, rzecznika prasowego straży miejskiej:

„Interwencja została podjęta wczoraj ok. godz. 10.00 na terenie jednego z Zespołu Szkół zlokalizowanych w dzielnicy Ochota. Interwencję podjęto w związku z naruszeniem  ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych. W trakcie prowadzonych czynności doszło do naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza w związku z tym zastosowano środki przymusu bezpośredniego adekwatne do zaistniałej sytuacji. W trakcie podjętych na terenie szkoły działań doszło również do dewastacji pojazdu służbowego straży miejskiej. W związku z zaistniałymi na terenie placówki oświatowej zdarzeniami, szkoła zostanie przez straż miejską objęta częstszymi kontrolami.”

Poza nieudolną akcją nadgorliwych strażników, należy zwrócić uwagę na zachowanie uczniów, które, mówiąc delikatnie, nie należy do najuprzejmiejszych.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.