Zatrzymany za zabójstwo Nepalczyka

Policjanci z Legionowa zatrzymali kolejnego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo Nepalczyka. Jest nim 20-letni obywatel Indii. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Fot. Komenda Stołeczna Policji

Przypomnijmy, kilka dni temu na terenie Legionowa doszło do zabójstwa właściciela jednej z lokalnych restauracji. Dzięki błyskawicznej i intensywnej pracy legionowskich kryminalnych prokuratura przedstawiła zarzut zabójstwa dwóm podejrzanym, którzy decyzją sądu trafili do aresztu.

Zgromadzony materiał dowodowy wskazywał, że to nie koniec zatrzymań. Policjanci pracowali dalej nad sprawą. Na efekty nie trzeba było długo czekać W miniony czwartek przez legionowskich kryminalnych został zatrzymany kolejny podejrzany mężczyzna, 20-letni obywatel Indii. Do zatrzymania doszło na terenie Łodzi.

Mężczyzna usłyszał już zarzut zabójstwa. Sąd Rejonowy w Legionowie przychylił się do wniosku policjantów i prokuratora i zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Podejrzanemu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c