Zauważył go pod blokiem. Podszedł i zadał cios siekierą

Policjanci z Sochaczewa zatrzymali 21-letniego mieszkańca Sochaczewa, który zaatakował tasakiem 20-latka, ponieważ w przeszłości dochodziło między nimi do nieporozumień. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

W połowie grudnia Policjanci zostali powiadomieni, że do sochaczewskiego szpitala został przyjęty mężczyzna z raną przedramienia. Mundurowi od razu zaczęli ustalenia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

W wyniku szczegółowej pracy funkcjonariuszy udało się ustalić, że osobą odpowiedzialną za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu 20 – latka jest rok starszy mieszkaniec Sochaczewa. Kilka dni przed końcem roku, mężczyzna został zatrzymany w centrum miasta.

W trakcie czynności okazało się, że między młodymi mieszkańcami miasta dochodziło w przeszłości do nieporozumień. W połowie grudnia, 21 – latek zauważył stojącego obok bloku rok młodszego mężczyznę, podszedł do niego i zadał cios tasakiem w przedramię.

Podejrzanemu przedstawiono zarzut spowodowania średniego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.