Zawiesiłeś działalność gospodarczą? Jeden z banków ma dla Ciebie promocję!

Specjalną ofertę dla klientów, którzy zostali zmuszeni do zawieszenia działalności gospodarczej, przygotował Santander Bank Polska.

Fot. Pixabay

Oferta powstała z myślą o małych i średnich firmach, które w czasach pandemii prowadzą działalność w sposób mocno ograniczony. 

Ci przedsiębiorcy, którzy musieli zawiesić prowadzoną przez siebie działalność, nie zapłacą ani grosza przez 3 miesiące kalendarzowe za obsługę karty wydanej do konta firmowego.

Ponadto, bezpłatne będą również: prowadzenie konta, wykonywanie przelewów tradycyjnych oraz ekspresowych, wpłaty i wypłaty gotówki, polecenia zapłaty, wgląd w wyciągi oraz korzystanie ze zleceń stałych.

Kto skorzysta z nowych udogodnień? Zwolnienia z opłat obejmą każdego klienta, który w okresie od marca do lipca zawiesi działalność gospodarczą, a ten fakt udowodni wpisem z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, potwierdzeniem z Krajowego Rejestru Sądowego lub w inny sposób udokumentuje zawieszenie działalności.

Jak poinformował Santander, do 18 maja klientom udało się zaoszczędzić ponad 4,1 miliarda, dzięki wsparciu, jakie zaoferował bank.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c