Zdenerwował się, że sklep był jeszcze zamknięty. No i się zaczęło

Zarzuty za uszkodzenie mienia usłyszał 41-latek. Mężczyzna wybił szybę w sklepie i uszkodził klamkę. Zdenerwował się, że sklep nie jest jeszcze otwarty. Mundurowi przewieźli mężczyznę do komendy przy ulicy Żeromskiego. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Kilka dni temu pracownicy sklepu przy ulicy Kochanowskiego, powiadomili policję, że jeden z klientów wybił szybę w sklepie i uszkodził klamkę.

Okazało się, że klient przyszedł do sklepu przed godziną 06.00. W sklepie byli już pracownicy, którzy dokładali towar, ale sklep otwierano dopiero o 06.00. 41–latek zdenerwował się, że pracownicy nie chcą go wpuścić do sklepu i metalowym wkładem od kosza rzucił w szybę. Spowodował straty sięgające prawie 8000 złotych.

Wezwani mundurowi, na miejscu byli błyskawicznie. Policjanci zatrzymali mężczyznę i osadzili w policyjnym areszcie. Usłyszał on już zarzuty za uszkodzenie mienia. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.