Zderzenie czołowe samochodu dostawczego z ciężarówką. Jedna osoba zginęła na miejscu

Wczoraj na drodze krajowej nr 50 doszło do śmiertelnego wypadku drogowego z udziałem samochodu dostawczego i ciężarowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący peugeotem z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z tirem. Niestety w wyniku zdarzenia kierowca peugeota poniósł śmierć na miejscu. Apelujemy do kierowców o wyobraźnię na drodze i dostosowanie prędkości do panujących warunków.

Do wypadku doszło wczoraj tuż po godzinie 18:00 na drodze krajowej nr 50 pomiędzy Mszczonowem a Grabcami Józefpolskimi. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem marki peugeot zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Niestety w wyniku zdarzenia 46-letni kierowca peugeota poniósł śmierć na miejscu.

W wyniku wypadku droga krajowa była zablokowana, a ruch dla samochodów odbywał się po wyznaczonych przez policjantów objazdach. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury będą wyjaśniali szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Apelujemy do kierowców o wyobraźnię na drodze, zdjęcie nogi z gazu i dostosowanie prędkości do panujących warunków.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c