Zderzenie dwóch aut na Patriotów. Ulica jest zablokowana

Na ulicy Patriotów na wysokości ulicy Zagajnikowej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Nikt nie został poszkodowany. Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Na miejscu pracuje straż pożarna, ZRM oraz policja.

WTP informuje:

Utrudnienia w kursowaniu linii 521

Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie skrzyżowania Patriotów / Zagajnikowa autobusy linii 521 kierowane są na trasę objazdową w obu kierunkach: … – Patriotów – Zwoleńska – Mrówcza – Panny Wodnej – Patriotów – … z pominięciem przystanków: OdeskaMontażowaPomologiczna. Zamiast przystanku Międzylesie 02 (kierunek Szczęśliwice) obsługiwany jest przystanek Międzylesie 04, zamiast przystanku PKP Radość 01 (kierunek Falenica) obsługiwany jest przystanek PKP Radość 04.

Przepraszamy za utrudnienia

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl