Zderzenie dwóch samochodów osobowych na Ursusie. Poszkodowana kobieta w ciąży

Dwa samochody marki opel zderzyły się na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z ul. Starodęby. Poszkodowana została kobieta w ciąży. Jeden pas ruchu w kierunku Pruszkowa jest zablokowany. Występują utrudnienia w ruchu.

Fot. policja.pl

Fot. policja.pl

„Zdarzenie miało miejsce około godz. 15.00. Jeden pojazd skręcał w lewo z ul. Starodęby, drugi natomiast jechał na wprost Ale. Jerozolimskimi w kierunku Pruszkowa. Ze wstępnych ustaleń wynika, ze pomimo sprawnej sygnalizacji jeden z kierowców nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. W wyniku zderzenia ucierpiała ciężarna pasażerka, która została przewieziona do szpitala.” – mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce Robert Opas z Biura Prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Jak dodaje funkcjonariusz, kierowcy byli trzeźwi, a na miejscu występują niewielkie utrudnienia w ruchu. Obecnie zdarzenie wyjaśnia policja, która traktuje sprawę w ramach dochodzenia, ponieważ ucierpiał w niej człowiek.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.