Zderzenie motocykla z samochodem osobowym na Sobieskiego

Na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego z Beethovena doszło do zderzenia motocyklisty z Volkswagenem. Nikomu nic się nie stało.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Jak informuje nas Oficer prasowy KSP kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu nie ma większych utrudnień w ruchu.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl