Zderzenie motocyklisty z BMW na trasie S8. Występują utrudnienia

Uwaga kierowcy! Wypadek drogowy! 
Zachowajcie ostrożność na trasie S-8 w rejonie węzła Ojcowizna. W stronę WARSZAWY przejezdny tylko jeden pas ruchu (km 519/8).

Fot. Policja Wyszków

Na miejscu pracują policjanci ruchu drogowego, którzy wyjaśniają zdarzenie drogowe z udziałem  motocyklisty i samochodu osobowego marki BMW.
Kierujący motocyklem został przewieziony do szpitala .
SŁONECZNA POGODA SPRZYJA MOTOCYKLISTOM PAMIĘTAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE NA DRODZE.
Główną przyczyną wypadków, do których dochodzi z winy motocyklistów jest niedostosowanie prędkości do warunków ruchu. Apelujemy do wszystkich motocyklistów o bezpieczną i ostrożną jazdę.
Znaczny odsetek wypadków z udziałem motocyklistów jest spowodowany tym, że kierowcy samochodów po prostu ich nie zauważyli. Dlatego jeżdżąc jednośladem, musimy zadbać o to, żeby być widocznym. Zamiast kupować czarny kask warto wybierać jasny. Fluorescencyjne wstawki w kurtce, spodniach, czy na butach sprawią, że zostaniesz szybciej zauważony na drodze.
Niektórzy motocykliści rzadko kiedy używają kierunkowskazów, co jest dużym lekceważeniem wobec kierowców samochodów, ale też i pozostałych użytkowników jednośladów. To samo dotyczy kwestii lusterek wstecznych – są po to, aby mieć świadomość, co dzieje się za nami. Wszyscy powinniśmy przewidywać sytuacje na drodze. KIEROWCO PATRZ W LUSTERKA!
Sezon motocyklowy przed nami. Dlatego przygotujmy się do niego i bądźmy bezpieczni


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c