Zderzenie motocyklisty z lawetą. Zginął policjant jadący na motocyklu

We wczorajszym wypadku na drodze krajowej numer 10 w miejscowości Dłużniewo Duże (pow. płocki), o którym informowaliśmy zginął policjant. Motocykl po zderzeniu z lawetą rozleciał się na kawałki.

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, iż wczoraj w wypadku na terenie powiatu płockiego zginął st. post. Kamil Dąbrowski z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych składają Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu insp. Waldemar Wołowiec oraz mł. insp. Rafał Szarwiński – dowódca SPPP w Płocku

33-letni st. post. Kamil Dąbrowski służył w Policji od 2,5 roku. Od początku służby był policjantem Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku. Dał się poznać, jako sumienny policjant i życzliwa osoba. Pozostawił w żalu rodziców i młodsze rodzeństwo.

W naszych sercach i pamięci będzie trwał na zawsze. Cześć Jego Pamięci!” – informuje Płocka policja


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c