Zderzenie rowerzystów na ścieżce rowerowej! Kobieta trafiła do szpitala. Drugi rowerzysta był pijany

Policjanci z żyrardowskiej komendy wyjaśniają okoliczności zdarzenia, w którym doszło do zderzenia rowerzystów na ścieżce rowerowej. Kobieta biorąca udział w zajściu z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce (Zdjęcie poglądowe)

W sobotę tuż przed godziną 20:00 dzielnicowi żyrardowskiej komendy zauważyli rowerzystkę leżącą na ziemi. Zaniepokojeni zatrzymali się aby udzielić jej pomocy. Podczas rozmów z uczestnikami i świadkami ustalili, że na ścieżce rowerowej doszło do zderzenia dwóch rowerzystów.  36-letni rowerzysta jechał prawą stroną ścieżki w kierunku zalewu żyrardowskiego, zaraz za nim jechała jego 28-letnia partnerka. Gdy mężczyzna zauważył, że wprost na niego jedzie inny cyklista uciekł na pobocze, jednak jego partnerce nie udało się wykonać szybkiego manewru i doszło do zderzenia rowerzystów.  W wyniku stłuczki kobieta wywróciła się i doznała urazu głowy oraz ręki. Karetką pogotowia została przewieziona do szpitala. W trakcie wykonywania czynności policyjnych okazało się, że drugim rowerzystą jest 42-letni żyrardowianin, który w swoim organizmie miał ponad 1 promil alkoholu. Teraz policjanci będą prowadzić czynności wyjaśniające w tej sprawie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c