Zderzenie trzech pojazdów pod Warszawą. Po zderzeniu ciężarówka przewróciła się na auto

Na ulicy Żeromskiego w Wólce Mlądzkiej (pow. otwocki) doszło do zderzenia trzech pojazdów; samochodu osobowego, busa i samochodu ciężarowego. Nikt nie został ranny.

Jak mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce p.o. sierż. sztab. Paulina Harabin z sekcji prasowej Komendy Powiatowej Policji w Otwocku do zdarzenia doszło około godziny 11:30 na skrzyżowaniu Żeromskiego z Szosą Lubelską, gdzie zderzyły się trzy pojazdy. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 54-letni kierujący renault trafic jadąc drogą lokalną nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z samochodem ciężarowym marki iveco, który następnie przewrócił się na jadący w przeciwnym kierunku pojazd marki toyota. Nikomu nic się nie stało. Kierowcy są trzeźwi. Droga w tym rejonie jest zablokowana. Na miejscu swoje działania prowadzi policji, wyznaczono objazdy.

WTP informuje:

Utrudnienia w kursowaniu linii 722

Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie skrzyżowania Żeromskiego Trakt Lubelski w Wólce Mlądzkiej autobusy linii 722 zostały skierowane na trasę objazdową w obu kierunkach: … – Trakt Lubelski – Rajska – Majowa – Mazowiecka – Armii Krajowej – Napoleońska – Łąkowa – Mostów – Trakt Lubelski – jezdnia boczna S17 – Żeromskiego – …

Przepraszamy za utrudnienia


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c