Zdewastował pizzerię. Straty oszacowano na 7300 złotych!

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi zatrzymanemu przez otwockich dzielnicowych 47-latkowi, który zdewastował lokal gastronomiczny. Jak ustalili funkcjonariusze, agresywny mężczyzna między innymi rozbił szklanki i talerze, uszkodził drzwi lodówki, krzesła, kasę fiskalną oraz tablicę menu, czym spowodował straty o wartości 7 300 złotych. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Fot. Pixabay

W niedzielę, wieczorem dyżurny otwockiej policji otrzymał informację o agresywnej osobie, która bez powodu wywołała awanturę w jednej z pizzerii na terenie Otwocka. Z relacji zgłaszającego wynikało, że doszło do zniszczenia lokalu. Na miejsce został wysłany patrol.

Pracownicy lokalu opowiedzieli mundurowym o całym zdarzeniu. Jak się okazało, nieznany klient w trakcie pobytu w pizzerii nagle wpadł w atak furii i zaczął rozbijać szklanki, kubki i talerze. Co więcej, mężczyzna zniszczył też drzwi lodówki, kasę fiskalną, krzesła oraz tablicę menu. Straty wyniosły 7 300 złotych.

Policjanci długo nie musieli szukać sprawcy. Dzielnicowi z otwockiej komendy w toku niezwłocznie podjętych czynności pozyskiwali informacje, na podstawie których wytypowali mężczyznę mogącego mieć związek ze zdarzeniem. Następnie natychmiast udali się do miejsca zamieszkania 47-latka, gdzie zatrzymali mężczyznę. Trafił on do celi w komendzie.

Śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili zatrzymanemu zarzut zniszczenia mienia, za który kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna za swoje postepowanie niebawem odpowie przed sądem


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.