ZDM ułatwia sprawy urzędowe. Kolejna usługa możliwa do zrealizowania online!

Dobra wiadomość dla osób nielubiących pojawiać się w urzędach. Zarząd Dróg Miejskich wychodzi na przeciw mieszkańcom. Od teraz abonament parkingowy w Warszawie będzie można załatwić przez internet. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Zarząd Dróg Miejskich chce ułatwić mieszkańcom Warszawy sprawy urzędowe. Dlatego zdecydował się na kolejny krok w stronę cyfryzacji. Na stronie internetowej można już między innymi zapłacić mandat za parkowanie lub zobaczyć zdjęcia ze swojego przewinienia.

Teraz można również załatwić abonament parkingowy. Jedyne co trzeba zrobić to zgłosić do to ZDM za pośrednictwem maila. Należy dodać wniosek o wydanie abonamentu i skany, które dowodzą, że jest się mieszkańcem danej strefy parkowania. ZDM rozpatruje wniosek, a następnie przekazuje, również mailowo, informację czy abonament został przyznany.

Już wkrótce ma być jeszcze łatwiej. Zarząd Dróg Miejskich pracuje nad specjalną platformą, na której dostępny będzie wirtualny wniosek. Wtedy wystarczy wpisać dane, dodać załączniki i wysłać. Taka opcja ma być uruchomiona w ciągu kilku tygodni.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c