Zdradziła go obrączka i… dziecięcy smoczek

31-letni mężczyzna był poszukiwany listem gończym w związku z podejrzeniem przestępstwa związanego z prezentowaniem treści pornograficznych. W trakcie zatrzymania podał dane brata. Zdradził go smoczek dla dziecka i obrączka.

Fot. Komenda Stołeczna Policji

Wolscy Kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 31-latek od jakiegoś czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia w Warszawie wydał za nim list gończy. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego.

Kiedy funkcjonariusze zapukali do drzwi, otworzył je 31-latek. Przekonywał policjantów, że jest bratem poszukiwanego, a on sam nie wie, gdzie on teraz przebywa. Kryminalni doskonale wiedzieli, że mężczyzna próbuje ich oszukać. Mężczyznę zdradził smoczek dziecięcy i obrączka, które poszukiwany miał przy sobie ponieważ wiedzieli, że mężczyzna ożenił się i ma małe dziecko.

31-latek został doprowadzony do jednostki Policji na Woli. Zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 lat i 6 miesięcy.

Autor: kom. M. Sulowska/PŚ


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.