Zerwał mu łańcuszek z szyi, a następnie pobił

Przechodząc obok ogródka jednego ze śródmiejskich lokali młody mężczyzna zerwał łańcuszek z szyi gościa, a gdy ten próbował się bronić, został pobity. Sprawcę ujęli funkcjonariusze. 

Fot. Straż Miejska

Strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego jechali wieczorem 21 września do SOdON, gdy przed jednym z lokali na ulicy Świętokrzyskiej zauważyli bójkę. Natychmiast podjęli interwencję. Goście lokalu wskazali na jednego z mężczyzn krzycząc, że to sprawca kradzieży łańcuszka. Poszkodowany miał zakrwawioną twarz i rozbity łuk brwiowy. Widząc funkcjonariuszy, sprawca rzucił się do ucieczki. Nie odbiegł daleko ponieważ został szybko ujęty.

Po drodze wyrzucił łańcuszek w krzaki. Strażnicy wezwali patrol policji i karetkę pogotowia do poszkodowanego. Pobity mężczyzna został przewieziony do szpitala. Podczas oględzin miejsca zdarzenia policjanci odnaleźli łańcuszek wyrzucony przez 30-letniego sprawcę rozboju. Mężczyzna został przekazany policji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c