Zgłosili zaginięcie. Znaleziono go, wiadomo gdzie był

W piątek w nocy dyżurny komisariatu w Błoniu otrzymał zgłoszenie o zaginięciu starszego mężczyzny. Do poszukiwań zaginionego zostało zaangażowanych kilkunastu policjantów, przewodnik z psem służbowym, funkcjonariusze OPP w Warszawie oraz strażacy. Na szczęście finał okazał się szczęśliwy.

Fot. Policja

W piątkową noc dyżurny komisariatu został powiadomiony o zaginięciu starszego mężczyzny. Jak ustalili policjanci, rodzina sprawdziła wszystkie możliwe miejsca, w których mężczyzna mógłby przebywać, niestety nigdzie nie mogli go odnaleźć.

Wtedy poszukiwania zaginionego rozpoczęli starobabiccy kryminalni. W akcji uczestniczyli również policjanci z powiatu warszawskiego zachodniego, funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Warszawie, przewodnik z psem tropiącym oraz strażacy.

Na szczęście finał okazał się szczęśliwy. Mężczyzna następnego dnia został odnaleziony w rejonie Utraty. Zaginiony potrzebował pomocy medycznej, dlatego od razu trafił pod opiekę lekarzy.

Autor: podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja/ea


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c