Zgłoszenie o dwóch mężczyznach śpiących w klubie tenisowym. Prawda była o wiele smutniejsza

W niedzielny poranek 20 września patrol z III Oddziału Terenowego otrzymał zlecenie dotyczące dwóch mężczyzn śpiących na terenie klubu tenisowego przy ulicy Bohaterów Września. Na miejscu okazało się, że mężczyźni to raczej chłopcy i nie śpią, ale siedzą w altanie ogrodowej.

Fot. Pexels

Byli bardzo pobudzeni, mieli problemy z koncentracją. Jednak nic nie wskazywało na to, aby młodzieńcy spożywali alkohol. Wzbudziło to u funkcjonariuszy podejrzenia, że nastolatkowie mogli zażyć jakieś środki psychoaktywne. W toku dalszych działań znaleziono przy nieletnich dwie paczuszki z zielonym suszem.

Na miejsce wezwano pogotowie oraz policję. Kiedy ratownicy zbadali chłopców okazało się, że jeden z nich wymaga poważniejszej pomocy lekarskiej, więc został zabrany do szpitala. Drugi takiej pomocy nie wymagał i został przewieziony na komisariat policji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c