Zjawiska nadprzyrodzone na Ursynowie? Na fotopułapce coś się nagrało

Jeden z naszych Czytelników i YouTuberów zastawia fotopułapki w różnych częściach Warszawy, by obserwować zwierzęta. Na urządzeniu położonym na Ursynowie nagrało się coś dziwnego.

„Film nakręcony w nocy bez udziału ludzi, na warszawskim Ursynowie, w lesie. Miejsce ogólnie bardzo niechętnie odwiedzane przez wszelkie zwierzęta” – pisze nam autor filmu.

„Nie chcę rozsądzać co jest na filmie, jestem osobą o otwartym umyśle i światopoglądzie, posiadam bardzo duże doświadczenie w obserwacji zwierząt za pomocą fotopułapek i potrafię odróżnić drobne żyjątka od innych potencjalnych zjawisk spoza naszych, ludzkich sfer postrzegania, w każdym bądź razie takie nagranie trafiło mi się pierwszy raz” – dodaje autor.

Podobne zjawiska kul świetlnych nazywanych po angielsku orbami, spotykane są na całym świecie. Sceptycy mówią, że są to tylko odbicia światła lub błąd urządzenia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.