Złapali go na kradzieży. Mundurowi byli w szoku, kiedy usłyszeli jego plany

Dyżurni z wolskiej komendy zatrzymali trzy osoby, mężczyznę podejrzanego o kradzieże sklepowe i dwie kobiety podejrzane o posiadanie środków odurzających. Policjanci w trakcie wykonywanych czynności w pojeździe, którym poruszał się 22-latek wraz z kobietami, znaleźli wcześniej skradziony przez niego łup.

Fot. Shutterstock

W trakcie służby dyżurni otrzymali zgłoszenie o ujęciu mężczyzny w związku z kradzieżą w sklepie. Na miejscu ustalili okoliczności zdarzenia. Okazało się, że 22-latek został „przyłapany” przez pracownika ochrony na kradzieży perfum.

Ten w rozmowie informował, że przyjechał do stolicy z zamiarem kradzieży w sklepach. Z mężczyzną były dwie kobiety, u których w trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli kilka porcji marihuany i amfetaminy.

Czujni dyżurni przypuszczali, że w samochodzie, którym poruszały się osoby, mogą znajdować się przedmioty pochodzące z kradzieży. W trakcie czynności policjanci znaleźli perfumy skradzione w innym sklepie oraz środki odurzające. Mężczyzna oraz dwie kobiety w wieku 20 i 28 zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi.

Policjanci zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzani usłyszeli zarzuty, mężczyzna odpowie za kradzieże, kobiety za posiadanie narkotyków.

Autor: kom. M. Sulowska/ea


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c