Złodziej miał ogromnego pecha! Nie miał z nią szans!

O „pechu” może mówić 40-latek, który ukradł ze sklepu artykuły. Zauważył go patrol Policji. W jego składzie była st. asp. Magdalena Eliasz, policjantka, która zajmuje podium na najważniejszych zawodach biegowych w kraju.

Fot. Policja

Około godziny 11 ostrołęccy policjanci z Zespołu do Spraw profilaktyki społecznej, Nieletnich i Patologii na jednej z ulic w Ostrołęce zauważyli uciekającego mężczyznę trzymającego w ręce torbę, a za nim biegnącego pracownika ochrony. Policjanci zareagowali natychmiast i ruszyli w pościg, wtedy mężczyzna rzucił torbę i przyspieszył. Policjantka podjęła pościg pieszy, natomiast funkcjonariusz pojazdem służbowym wjechał w drogę pomiędzy blokami, gdzie pobiegł mężczyzna.

W momencie, gdy policjant zajeżdżał drogę uciekającemu, ten był już obezwładniany przez policjantkę. Sprawcą kradzieży okazał się 40-letni mieszkaniec Ostrołęki. Policjanci odzyskali także skradziony towar, który w nienaruszonym stanie trafił na sklepowe półki.

Fot. Policja

St. asp. Magdalena Eliasz służbę w policji pełni od 14 lat, od tego czasu zaczęła się także jej przygoda z bieganiem. Niemal każdego dnia biega po kilkanaście kilometrów. Na swoim koncie ma także liczne starty zakończone miejscem na podium w różnych dystansach. Za największy swój sukces uważa zajęcia pierwszego miejsca w Maratonie Warszawskim w kat. Służby Mundurowe

Autor: kom. Tomasz Żerański


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c