Złożyli wieniec dla Powstańców z błędem ortograficznym

„Droga mlodzieŻowa rado dzielnicy. Trochę obciach składać Powstańcom wieniec z tak rażącym błędem. Jeszcze nie jest za późno żeby go podmienić.” – pisze Pan Fill. Na udostępnionym przez internautę zdjęciu widać napis z błędem ortograficznym.

Fot. Fill

„W odniesieniu do powyższych wiadomości na temat błędu ortograficznego znajdującego się na szarfie. Informuje Państwa ponownie że całą organizacją wieńców zajmował się Urząd Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy. Natomiast sytuacja, w której wieniec zostaje przekazany na kilka minut przed rozpoczęciem uroczystości znacząco utrudnia wychwycenie tego oczywistego błędu, który oczywiście jest rażący, jednakże wiedząc, iż składaniem zamówienia zajmuje się Urząd Dzielnicy, byliśmy pewni że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.
Chciałbym również dodać, iż niezauważenie tej oczywistej pomylki jest spowodowane udziałem w dla nas bardzo ważnej uroczystosci na cześć naszych rodaków, którzy 76 lat temu walczyli o naszą wolność.
Zaistniałą sytuację zgłosimy Urzędowi oraz właśnie w tej chwili nasz radny jedzie na Cmentarz Tarchomiński w celu usunięcia rzeczonej szarfy.” – pisze Jakub Rydz w komentarzu pod zdjęciem na grupie Białołęka – Platforma Sąsiedzka.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c