Zmarł popularny dziennikarz Polskiego Radia! Ostatnie dni spędził na oddziale covidowym

W wieku 64 lat zmarł Janusz Majka, dziennikarz Polskiego Radia. W ostatnim czasie przebywał w szpitalu na oddziale covidowym ze względu na zakażenie koronawirusem. Powodem śmierci była niewydolność krążenia. 

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

W wieku zaledwie 64 lat zmarł popularny polski dziennikarz, Janusz Majka. Mężczyzna od jakiegoś czasu zmagał się z wirusem SARS-CoV-2, przez co ostatecznie w ostatnich dniach przebywał na oddziale covidowym w szpitalu w Rzeszowie. Powodem śmierci dziennikarza była niewydolność krążenia.

Oficjalny komunikat o odejściu dziennikarza pojawił się w mediach społecznościowych Polskiego Radia Rzeszów. Pożegnali go między innymi współpracownicy radia, z którym związany był od 1981 roku.

„Z jego odejściem skończyła się pewna epoka.”

-wyznał Roman Adamski, kolega po fachu Janusza Majki.

Janusz Majka wychował wiele pokoleń dziennikarzy. Był między innymi kierownikiem redakcji magazynów informacyjnych,  prowadził programy takie jak „Kalejdoskop” czy „Puls Dnia”. Ze względu na jego pasję motoryzacyjną, miał swoją audycję dotyczącą nowinek związanych z rynkiem samochodowym. Był też komentatorem sportowym. Przez lata przygotowywał programy poświęcone papieżowi Janowi Pawłowi II.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c