Zmarł uczestnik programu „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. Miał 32 lata

Zmarł Karol Fijołek, który brał udział w polskiej edycji programu „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. Był jednym z najbarwniejszych uczestników. Miał 32 lata. 

Fot. Warszawa w Pigułce

W 2016 roku Karol Fijołek wziął udział w czwartek edycji programu „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” i szybko zyskał duże grono fanów. Od wielu lat mężczyzna chorował na cukrzycę. Nie są jednak znane przyczyny jego śmierci.

O śmierci mężczyzny poinformowała fundacja „Młodzi Propagują Sztukę”, zamieszczając wpis na Facebooku.

„Nie żyje Karol Fijołek, inicjator organizacji pikniku charytatywnego w Wiśle, którego podjęliśmy się przy współpracy z wieloma osobami w ubiegłym roku. Wcześniej brał udział we współorganizowanym przez nas pikniku charytatywnym w Międzybrodziu Bialskim.”

-można przeczytać na profilu fundacji. Pożegnali go również koledzy z programu. Wsród nich była Sylwia Biały, która napisała: „Żegnaj. Są takie momenty, że słów brakuje… Ogromne współczucia dla rodziny” czy Marcin Wodziński, pisząc : „W tych złych czasach odszedł od nas nasz kolega Karol Fijołek, uczestnik IV edycji „Hell’s Kitchen”. Spoczywaj w spokoju”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c